Tag Archives: raflı tv üniteleri

En Moda TV Üniteleri Dekorazon.Com’da..

endizayn-paris-tv-unitesi

LED ve LCD televizyonların çıktığı günlerden itibaren TV üniteleri de yeni çıkan modellere göre tasarlanmaya başladı.Artık piyasada o kadar çok çeşit TV ünitesi bulunuyor ki aralarından seçim yapmak oldukça zor bir hale geliyor.Farklı TV üniteleri ve TV sehpaları seçenekleri sunan Dekorazon.com‘da aradığınız modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

decorotika-mobilya-kayra-tv-unitesi-teak-beyaz

Bol seçenek ve uygun fiyatlarla online mobilya ve dekorasyon ürünleri satışı yapan Dekorazon‘da daha çok beyaz renkte TV üniteleri dikkat çekiyor.Hem küçük dar salonları olan hem de geniş bir alana sahip olanlar için satışa sunulan TV üniteleri ve TV sehpaları Dekorazon‘da geniş renk ve model çeşitliliğiyle göz dolduruyor.

abre-mobilya-tv-unitesi-beyaz

En moda mobilya ve dekorasyon trendlerini evlerinize taşıyan,özgün ve ürün çeşitliliği ile her zevke ve beğeniye hitap eden online alışveriş sitesi olan Dekorazon.Com,her eve,her farklı yaşam alanına renk katacak ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

 

 

TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

TV Ünitesi seçimiTV Üniteleri ve TV Sehpaları evimizde en çok göz önünde olan ve çok kullanılan mobilyalardan biridir.Sık kullanıldığı içinde hem şık hem de ergonomik olması gerekir.Eğer odanıza uygun TV ünitesi seçerseniz bulunduğunuz mekana ayrı bir hava katar.TV Ünitelerinin başka bir işlevi,evinizin duvarlarını kullanarak yepyeni bir dekorasyon yaratma imkanını sunmasıdır.Bu sayede duvara monte edilen TV Ünitesi sayesinde duvarınızda hoş bir görüntü oluşturabilir ve tablo,saat gibi klasik duvar dekorasyonlarından kurtulup daha modern,daha fonksiyonel bir dekorasyon eşyasını kullanabilirsiniz.

Gelelim,TV Ünitesi seçerken nelere dikkat etmeliyiz sorusunun cevabına…Öncelikle zevkinize uygun olmalı…Örneğin dekorasyonda aksesuar kullanımını seviyorsanız,raflı bir TV Ünitesi seçerek biblo,vazo,çerçeve gibi dekoratif objeleri yerleştirmek için uygun bir alan yaratırsınız.

Enza-Fonksiyonel-Dolaplı-SantiagoTvUniteTV Üniteleri sadece televizyon için değil gerektiğinde kitaplık,büfe,konsol,raf gibi ihtiyaçlarınızı da çok iyi karşılar.Salonunuz büyük değilse bu resimdeki gibi raflı ve kapaklı modelleri seçerek gereksiz mobilya kullanımının önüne geçebilirsiniz.Böylelikle ferah bir ortam yaratmış olursunuz.

Enza-Tv-Unitesi-Bolero-Odanızın büyüklüğüne göre TV Ünitesi modeli seçmek daha uygun olur.Küçük bir odaya TV Ünitesi koyulursa odanın içinde fazla yer kaplayacağından pek hoş bir görüntü ortaya çıkmayacaktır.TV Ünitesi boyutunu modüler parçaları sayesinde evinize uygun bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Enza-kompakt görünümlü-Tv-Unitesi-Lisa-Altında çekmeceleri olan bir TV Ünitesi evin küçük dağınıklıklarını toparlamak açısından epey yararlı olacaktır.Son bir nokta ise,duvarınızın rengini iki kontrast renkte seçmeniz gerekir,natural bir tonda duvarınız varsa her renk TV Ünitesi uyum sağlayacaktır.