Tag Archives: zigon sehpa modelleri

Evidea Zigon Sehpa Modelleri 2017

evidea-mobilya-comfy-home-ceviz-zigon-sehpaEv dekorasyonu alışverişi deyince akla ilk gelen alışveriş sitesi evidea.com,geniş ürün yelpazesiyle evinizin dekorasyonuna katkıda bulunuyor.Yaşam alanlarını güzelleştiren birbirinden şık mobilya ve dekorasyon ürünleriyle göz dolduran Evidea,evlerde büyük bir ihtiyaç duyulan zigon sehpa modelleriyle de dikkat çekiyor.

Farklı renk ve modellerde tasarlanan zigon sehpa modelleri,Evidea’da farklı markaların ürünlerinden oluşuyor.Ceviz,meşe gibi ağaçlardan yapılan sehpaların yanı sıra farklı renklerdeki ahşap materyallerden üretilen sehpaları da bulunan Evidea,farklı beğenilere hitap ediyor.

evidea-mobilya-ellnaz-melisa-zigon-sehpa-cappucino

Beyaz başta olmak üzere krem,mürdüm,sarı,pembe gibi renklerin de kullanıldığı Evidea zigon sehpa modelleri,evde misafir ağırlamayı sevenlerin yüklerini biraz olsun hafifletiyor.

Geleneksel dekorasyonun simgesi olan zigon sehpalar,trend detaylarla daha modern bir kimliğe kavuşuyor.Alanında uzman mobilya üreticileri tarafından hazırlanan zigon sehpalar arasında karar vermekte zorlanacaksınız.

evidea-mobilya-evnesya-cam dilimli-zigon-sehpa-ceviz-siyahHanımların çay saatlerinin,altın günlerinin başrol oyuncusu olan zigon sehpalar,kare,yuvarlak gibi çok farklı formlarda karşımıza çıkıyor.

Her gece yemek masasında değilde televizyon karşısında yemek yemek isteyenler için de zigon sehpalar imdatlarına yetişiyor.İç içe geçen 3’lü zigon sehpa ve 4’lü zigon sehpa modelleriyle salonunuzda yer kaybı yaşamadan rahatça vakit geçirebilirsiniz.

İstikbal 2015 Zigon Sehpa Modelleri

istikbal-caprice-zigon-sehpaAyrıntıya önem veriyor ve sıradan değil farklı bir şey arıyorsunuz.Çok çeşit olsun,arasından seçeyim istiyorsunuz.Belki klasik modellerden belki de modern olanlarından hoşlanıyorsunuz.Zor beğenen biriyseniz İstikbal‘de aradığınız bulacaksınız.

istikbal-neva-zigon-sehpa-Misafir geldiğinde çay,kahve,tatlı,hamur işi,meyve vb.ikramları zigon sehpalara koyar,ikramımızı yaparız.Her zaman ikramlardan önce zigon sehpalar misafirin önüne konulur,ikramlar sehpalara özenle yerleştirilir,sonra da sohbete kaldığımız yerden devam ederiz.Eminim ki bu ritüel çoğu evde aynı şekilde devam ediyordur.

istikbal-bari-zigon-sehpaBenim gibi siz de evdeki zigon sehpaların değişme vakti çoktan geldi geçiyor diyenlerdenseniz İstikbal’in 2015 zigon sehpa modellerine bakmadan geçmeyin.Sehpa modellerindeki çeşitlilik,evinize en uygun olanı seçmekte size kolaylık sağlayacak.